Autor: nouknouk
Oryginalne aranżacje wnętrz świetnie korespondują ze współczesnym stylem. Wybór jest spory, więc wszystko jest zależny od pomysłu, ale też od gustu. Ściany to potężne wyzwanie.

Zapraszamy na kolejne informacje z serwisu (https://www.projektoskop.pl/lazienka/), jeżeli te, które przedstawiliśmy tu, przypadły Ci do gustu. W następnym artykule czeka na Ciebie więcej szczegółów.

Nowoczesna tapeta czy klasyczna farba, a może warto odmienić zupełnie dom?

Pod koniec XX w. przyszła moda na tapety, które rywalizowały z gustowną boazerią. Malowanie jest bezpieczne, daje też szansę szybkiej zmiany wystroju, gdy znudzi nam się kolor. Coraz więcej ludzi używa mocnych kolorów i bawienie się kolorami na ścianach jest już normą.

Czy czujesz chęć przejrzeć na kolejnej witrynie nasz aktualny tekst (www.businessfunds.pl/pozyczki-pod-zastaw-nieruchomosci/)? Myślimy, że tak. Więc zapraszamy do lektury.

Pomarańczowo-czarna kuchnia jest ryzykownym konceptem, ale tego typu połączenie można obejrzeć u znajomych, nie tylko w Internecie.

Naklej sobie drzewo

Bardzo popularne stały się naklejki na ścianę . Kwiatowe kształty, secesyjne bratki lub drzewka w kontrastującym ze ścianą kolorze. Należy jedynie przygotować najlepsze miejsce i z marszu urozmaicić je modnym obrazkiem – równie łatwo można się go odkleić. W dziecięcych pokojach, zaraz nad spaniem mama może umieścić bohatera ukochanej dobranocki i budować całe historyjki z nim w roli głównej. Poza tym można też zamienić pokój malucha w kolorową łąkę.

Ściana jako dzieło sztuki

Fototapety kojarzą się po raz kolejny z XX wiekiem i słynną meblościanką, jednak dzisiaj nie muszą demonstrować leśnych ostępów. Nowoczesna fototapeta przedstawia to, czego chcemy. Miłośnicy pięknych zdjęć wybiorą właśnie najlepsze ujęcia makro przyrody lub zdjęcie panoramiczne tętniącego życiem miasta, co świetnie łączy się ze stylem industrialnym. Nietypowe obrazy nie mogą zajmować całej powierzchni, najdłuższej ściany, dobrze, żeby wprowadzono je jako główny punkt, jednak razem z pasującym kolorem farb.

Panele szklane

W łazience i kuchni tak naprawdę nie musi rządzić glazura. Panele ze szkła to dobra propozycja dla wymagających. Pomiędzy zlewem a szafkami każdy może zamieścić sobie panoramę Nowego Jorku albo rustykalne wzory na szklanych płytach. W łazience takie szkło w kolorze soczystej limonki, sprytnie oświetlone, zrobi niezłe wrażenie na domownikach. To zdecydowanie rozwiązanie dla kochających ekstrawagancję połączoną z elegancją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *