Hotel w Pałacu Brzezina zniewala klasyczną elegancją

Kategorie Ciekawostki
Wrocław, jako miasto wysoce atrakcyjne turystycznie i równocześnie uniwersyteckie, ma dobrą podstawę do rozwoju urozmaiconej bazy gastronomicznej oraz hotelarskiej.

Jest możliwość, aby się o tym przekonać przeglądając przykładowo witryny internetowe, gdzie hasło „restauracja Wrocław”, czy hotel Wrocław, odsłania ogromną ilość propozycji olśniewających dużym zróżnicowaniem. Lokale gastronomiczne Wrocławia potrafią zauroczyć rzesze odwiedzających miasto turystów. Ich wielość i zróżnicowanie pozwala także mieszkańcom na zaskakujące kulinarne podróże po swoim mieście. Odwiedzając kolejne restauracje można zwiedzać kulinarny świat nie opuszczając miasta.

Prawie wszystko, co ma do zaoferowania stolica Dolnego Śląska w dziedzinie gastronomii i hotelarstwa jest niewątpliwie godne zainteresowania. Lecz nie tylko samo miasto dostarcza interesującej oferty. Także okolice Wrocławia obfitują w propozycje godne uwagi. Znany jest m.in. pałac 4 km od Wrocławia, który przyciąga swoim zniewalającym urokiem wielu gości. Pałac, który całkiem nie tak dawno został przeobrażony w prestiżowy hotel, nazywa się Brzezina. Jest on malowniczo usytuowany w imponująco utrzymanym parku. Historia pałacu rozpoczyna się w XVIII wieku. Obiekt został zbudowany w stylu barokowym, zaś jego pierwszym użytkownikiem był von Heermann. W następnych latach pałac pass błonie (sprawdź propozycję) był parę razy przebudowywany i rozmaicie historia się z nim obchodziła. Po okresie socjalizmu, kiedy to obiekt stracił swoje reprezentacyjne zalety, nadszedł czas powrotu do świetności. Nietrudno natrafić na wzmiankę o Pałacu Brzezina ujawniającm swoją nową, współczesną odsłonę wpisując w przeglądarkę internetową hasło „sale szkoleniowe we wrocławiu”.

konferencje

Autor: Edunews Polska
Źródło: http://www.flickr.com

W wykwintnym otoczeniu imponującego parku doskonale komponuje się klasyczny Pałac, gdzie można przenocować, zorganizować wytworne przyjęcie lub spotkanie biznesowe z doskonałą oprawą. Wnętrza pałacowe integrują ze sobą secesyjny wystrój z nowoczesną technologią i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Dlatego też Pałac Brzezina czyni zadość nawet najbardziej wymagających gości. Jest to wymarzone miejsce na zorganizowanie udanej imprezy rodzinnej czy firmowej. Jednakże najkorzystniej o gastronomicznych i hotelarskich walorach Pałacu przekonać się udając się tam osobiście. Hotel z radością wita wszystkich gości.

Aby dowiedzieć się o tym hotelu i ofercie jaką proponuje znacznie więcej, informacją służy wyszukiwarka internetowa. Po wpisaniu frazy „sale konferencyjne we wrocławiu” wśród ofert powinna pojawić się strona domowa Pałacu Brzezina. Znajdzie się tam nie tylko szczegółową ofertę, ale i niezmiernie uroczą galerię zdjęć. Fotografie bardzo sugestywnie oddają nietuzinkowe uroki zarówno otoczenia, jak i wnętrz Pałacu Brzezina.
Źródło: http://www.palacbrzezina.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *