Coraz bardziej popularny zabieg na damskie problemy. Czy znasz labioplastykę? Czy wiesz jakimi kwestiami zajmuje się ta dziedzina medycyny?

Kategorie Bez kategorii
Jedną z lepiej rozwijających się obecnie gałęzi w ramach ginekologii plastycznej jest tak zwana labioplastyka. Nie jest ona jeszcze zbyt powszechna, a ma na celu zmianę kształtu i wielkości warg sromowych. W różnorodnych sytuacjach, takich jak przerost, asymetria i pozostałe składniki, które zdołają stwarzać kłopot w wielu sprawach, jak utrzymanie higieny osobistej, winno się dokonać zabieg ich zmniejszenia. Równolegle, operacja plastyczna miejsc intymnych u kobiet dawniej rozważana była za fanaberie, dziś jest odmiennie, gdyż świadomość u kobiet związana z ich zdrowiem i komfortem zarówno psychicznym, jak i fizycznym jest znacznie większa.

Kobieta

Autor: Mateus Lunardi Dutra
Źródło: http://www.flickr.com
Nieasymetryczne lub za duże wargi sromowe są w stanie nie tylko wywołać duży dyskomfort, ale także ból. Poza tym powstające uczucia wstydu, mogą również znacznie wpływać na małą pewność siebie w zbliżeniach z partnerem. Na szczęście, że w dzisiejszych czasach dostępne są możliwości w tym zakresie, to że mamy możliwości zrealizowania plastyki warg sromowych, czyli labioplastyki.

Wejdź na naszą witrynę. Masz możliwość przeczytać tam kolejne interesujące wpisy. Zatem kliknij, aby zobaczyć źródło (https://www.fabrykaoptyka.pl/) informacji na ten temat.

Labioplastyka zdoła mieć dwa modele (popularna strona estetyka-intymna.pl). Pierwsza z nich jest mniejsza, dzięki której realizuje się zabiegi, w których zmianie podlegają głównie fałdy błony śluzowej sromu, które są zdeformowane albo są zbyt dużych rozmiarów. W trakcie tego zabiegu zabiera się nadmierną ilość tkanki. Drugi rodzaj jest bardziej okazały, większy, jest przeprowadzany przy atrofii, czyli zaniku narządu. Polega zaś na ostrzykiwaniu warg sromowych botoksem. Istnieją dwie techniki plastyki warg sromowych.

Jedną z nich jest podejście TRIM. To zabieg, jaki jest przeprowadzany przez największą liczbę chirurgów specjalizujących się w labioplastyce.

Jeśli interesuje Cię to zagadnienie, to odsyłam do strony (https://advancedfood.pl/kapsulki-do-nespresso/), gdyż znajdziesz tam sporo interesujących Cię tematów, które są tam omówione.

Jednocześnie, co bolesne, jest to także jedyna metoda, którą tak naprawdę znają i wykonują. Ta metoda więc jest popularna także z tego powodu, że

doktor

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com

wiele pacjentek wyczekuje dużego zmniejszenia rozmiaru warg sromowych mniejszych, a także usunięcia ciemnych brzegów. To sprawia, że wyglądają młodziej.

Inna metoda – Wedge, to klinowa zmiana warg. Przeprowadzane jest dużo zmian, lecz równolegle zostawione zostają prawdziwe brzegi i naturalne zabarwienie. Ta metoda nazywana jest także „techniką V”, ponieważ długość oraz rozmiar warg sromowych mniejszych redukowana jest przez usunięcie „klina” w kształcie litery „V”, jakiego brzegi są kolejno zszywane.