Mury z betonu? Tak! Nowy trend zawitał także do Polski. Najlepiej komponuje się ze skandynawską bielą – wielkimi, otwartymi i jasnymi wnętrzami. Szukacie pomysłu na aranżacje ze ścianami z betonu? Polecamy nasz tekst!

beton we wnętrzu

Autor: Runtal
Źródło: Runtal
Jednym z wnętrz, w których taka ściana jest idealnym pomysłem to łazienka. Wszystko możemy wyłożyć śnieżnobiałymi płytkami, zestawionymi z ciemnymi płytkami na podłodze. Jedną ze ścian pozostawmy w stanie surowym, albo ozdabiamy ozdobnym tynkiem, który można kupić w większości sklepów z materiałami budowlanymi. Znajdźmy tylko tynk (zobacz: tynk imitujący beton) wodoodporny! Idealnie zrobimy łącząc ścianę z białą ceramiką łazienkową. Do tego tylko pozostaje nam dobrać metalowe dodatki.

Wejdź na ten odnośnik i zobacz więcej (https://sensive.pl/categories/materace-kieszeniowe/) bardziej precyzyjnych informacji dotyczących podnoszonego tutaj tekstu. Niewątpliwie jest on niezwykle atrakcyjny.

Gotowe! Ściana z tynku będzie również fajnie pasować w salonie. Mamy możliwość wykonania cementowej ściany tradycyjnie, albo wyłożenia ścian wielkimi betonowymi płytami. Wszystko zależy od tego, jaki chcemy uzyskać efekt. Co ważne, do szarych, ścian z tynku będą pasować zarówno stonowane dodatki w kolorach czerni i bieli, jak i mocne, żywe odcienie – żółć, pomarańcz, czerwień. W pomysłach, na które powołuje się lou na swoim blogu (przejdź do strony ) królują właśnie takie odważne zestawienia. Pamiętać trzeba, że taka szara ściana wprowadzi do wnętrz swego rodzaju surowość i chłód. Z tego powodu doskonale nadaje się ona np. do kuchni. Tylko od nas zależy, czy wprowadzimy do pomieszczenia odrobinę przytulności – dywanem, krzesłem czy ciekawym obrazem na ścianie. Ważne by były w żywych, wiosennych kolorach!