Dla każdego człowieka łazienka jest niezwykle istotnym częścią domu: to tam zmywamy z siebie trudy dnia codziennego, odprężamy się, przygotowujemy do odpoczynku lub ważnego spotkania. W łazience możemy mieć wreszcie czas dla siebie. Z tegoż to powodu wielce istotne jest to, abyśmy dobrze się w niej czuli, aby jej wystrój jak najlepiej odpowiadał naszym upodobaniom. Do uzyskania spodziewanego efektu kluczem jest odpowiednie wyposażenie łazienek, czyli też armatura.

Autor: Grupa Armatura

Jednym z najważniejszych elementów w wykończeniu łazienki jest bateria. Wyszczególniamy baterie wannowe, prysznicowe oraz zlewowe. To właśnie ona nadają charakter wnętrzu, dopełniają je i sprawiają, że czujemy się w nim faktycznie luksusowo. Oczywiście ilu zainteresowanych, tyle upodobań w tej kwestii. Szczęśliwie dzisiejszy rynek usiłuje dotrzymać kroku gustom nawet wyjątkowo wymagających klientów.

Tak więc do wyboru mamy baterie w stylu nowoczesnym i retro, chromowane, niklowane, mosiężne, czarne lub białe (wybór płytek ceramicznych na stronie Cermag) . Wykończenia w stylu retro przeważnie są stylizowane lub wykonane z mosiądzu, mają klasyczne kształty i zachwycające elementy dekoracyjne. Taka bateria łazienkowa będzie wspaniale współgrała z wnętrzami w stylu kolonialnym, rustykalnym czy retro. Do wnętrz nowoczesnych stosuje się raczej chrom lub (zobacz http://www.toensmeier.pl/) nikiel, geometrię i prostotę. Wśród tych dwóch orientacyjnych grup wyróżniamy mniej lub bardziej wyszukane produkty, a co za tym idzie- różne ceny, które oscylują pomiędzy kilkudziesięcioma, a kilkoma tysiącami złotych.

W chwili obecnej na polskim rynku wyróżniamy kilku czołowych wytwórców baterii łazienkowych. zaliczają się do nich między innymi tacy producenci jak Rhode, KFA (Armatura Krakowska), Hansa.

Szukasz analogiczne publikacje, ale wszedłeś w ślepy zaułek? Jeśli tak, to zalecam ten serwis (https://www.touchofart.eu/malarstwo-wspolczesne/kierunek/) – rzeczywiście należy wziąć go pod uwagę.

Ich produkty są dostępne zarówno w sprzedaży bezpośredniej (mniejsze lub większe markety budowlane i sklepy zajmujące się dystrybucją produktów do urządzania wnętrz) jak i w wielu sklepach internetowych, które zaczynają być coraz częściej wybieraną drogą zakupu, ze względu na komfort, większą dostępność wyrobów oraz bardziej atrakcyjną cenę w stosunku do tej, która jest oferowana w sprzedaży bezpośredniej (jest top możliwe dzięki obniżeniu kosztów dystrybucji).

Jak widać Polski rynek jest bardzo dobrze przygotowany, do urzeczywistniania wszystkich zachcianek klienta w kwestii wystroju łazienkowego wnętrza. Jedyne, czego potrzeba, aby nasze fantazje mogły stać się rzeczywistością to koncepcja i oczywiście fundusze. Jeżeli spełnisz te założenia, to nawet bateria prysznicowa może stać się tą jedyną.

Źródło: www.cermag.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *