Stara zasada kulturystów

Kategorie Ciekawostki

Autor: Sport-shop.pl
Zbliża się sezon letni, także każdy ma ochotę się prezentować w jak najlepszej formie, kiedy już nadejdzie moment, by zdjąć koszulkę, niezależnie czy na basenie, czy na plaży. Służyć temu mogą przede wszystkim intensywne ćwiczenia fizyczne. Jedni lubią bieganie, inni pływają, jednak największą grupę ćwiczących regularnie stanowią stali goście siłowni. Nie podlega dyskusji, że najważniejszym czynnikiem większości treningów są zestawy wykonywane według założonego, opracowanego wcześniej planu, jednakże samymi ćwiczeniami fizycznymi bardzo łatwo się zniechęcić, ponieważ bez odpowiedniej diety i dopalaczy w formie odżywek na efekty przyjdzie nam poczekać bardzo długo. Dla wielu na pewno zbyt długo. Dlatego też tak ważny jest odpowiedni dobór odzywek dostosowanych do potrzeb każdego z nas na każdy etap treningu.

Czy ten wątek wydał Ci się interesujący? To świetnie, gdyż gdy wejdziesz tutaj, przeczytasz pożyteczne informacje, które Cię niewątpliwie zaintrygują.

Tutaj znajdziecie kilka wśród najciekawszych pozycji na rynku suplementów diety dla kulturystów.

siłownia

Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

BCAA, czyli środek o rozgałęzionych łańcuchach, to preparat który można polecać głównie maratończykom. Jest to środek, jaki obniża osłabienie psychiczne podczas intensywnego wysiłku fizycznego. (Reklama: budowa barku). To bardzo istotne, gdyż jak ogólnie wiadomo, psychika i fizyczność ludzka są ze sobą nierozerwalnie połączone. Jeżeli więc uda nam się pokonać tzw. „zmęczenie psychiczne”, powstające w mózgu, to i pozostałe elementy naszego ciała będą czuć się dużo lepiej.

Napalm, choć może brzmieć dość bojowo (głównie przez skojarzenia z wojskowym środkiem zapalającym), w tym wypadku jest bardzo pożyteczny. Napalm to unikalna mieszanina argininy AKG, w formie odżywki przedtreningowej, najczęściej spotykanej w formie napoju. Podobnie jak BCAA oddziałuje i na ciało, jak i umysł, obniżając zmęczenie.

(Reklama: odchudzanie na siłowni). z koleji chyba najczęstszy spośród wszystkich znanych nam suplementów diety.

Spodobał Ci się nasz wpis? Więc gorąco zapraszamy (https://graft.pl/kategoria-produktu/medale/wklejki-aluminiowe/) do następnych naszych wątków, które będą o bliskiej dziedzinie.

Brana jest przede wszystkim po to, by nabrać masy mięśniowej. Zgodnie z prawdą, która zna każdy kulturysta – najpierw masa, potem rzeźba! Kreatyna jest także jednym z najbezpieczniejszych tego typu środków.

Jednym z najbardziej popularnych producentów wszelkich odzywek i suplementów diety dla kulturystów jest z kolei firma Activlab, jakie oferuje wszystkie z wspominanych wyżej produktów, a także sporo innych. Popularność marki Activlab z pewnością czyni ja marką godną zaufania.

Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *