Zabawki dla najmłodszych

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
Przed Świętami Bożego Narodzenia, to czas kiedy sklepy oraz liczne galerie, przeżywają prawdziwe oblężenie. Wtedy zaczyna się istna wyścig za świątecznymi zakupami. Zwłaszcza, że nie upraszczają tego zewsząd, pociągające , że towar po niskiej cenie, doskonała okazja i takie tam. A najważniejsze przy nabywaniu upominków to uśmiech na twarzy najbliższych.

Co ważne upominki muszą być nie tylko niepowtarzalne ale również użyteczne. Istotny problem z nabyciem odpowiedniego prezentu posiadają krewni słodkich urwisów w wieku do lat czterech. Dla większości z nich, istotne jest, bywymarzona zabawka znaleziona pod choinką nie był po kilku dniach następnym zbieraczem kurzu. Przeważnie zabawka ma dziecko zainteresować na dłuższy czas, być dostosowana dla wieku, a też dobrze wpływać na jego nabywanie cennych umiejętności. To pomoże w wychowaniu pociech: .

Przy zakupie podarku warto zbadać czym syn lub córka, o czym zaczyna marzyć, jakie bajki lub programy lubi. Obecnie w sklepach jest dostępnyżyrandole (dalsze informacje)kilka propozycji. Maniek, złota rączka to zabawka przedstawiająca bohatera programu Disney Playhouse, który jest przeznaczony dla najmłodszych. Zabawny Maniek i jego mówiące narzędzia m.in. Klucz francuski, Młotek i Śrubokręt, pomagają mieszkańcom miasteczka aby naprawiać ich zepsute sprzęty. Sama zabawka ma ruchome elementy, a po naciśnięciu klamerki od paska, Maniek złota rączka potrafi mówić po hiszpańsku i polsku. Dzięki temu maluch uczy się języka hiszpańskiego. Narzędzia Mańka można odczepiać i doczepiać do paska na na różne sposoby. Ale uwaga, Maniek Złota rączka jest przeznaczony dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Kolejny pomysł to Gadający Elmo. Prawdopodobnie nie trzeba nikomu prezentować tego wesołego, uśmiechniętego i rozgadanego Mupeta prosto z Ulicy Sezamkowej. Ta zabawka uczy kolorów i poprzez śpiewanie piosenki motywuje do obopólnej zabawy. Elmo jest pluszowy i nie zawiera w sobie niebezpiecznych elementów, którymi maluch mógłby się skaleczyć lub wziąć do buzi i je połknąć. Coś dla ciebie:żyrandole (witryna w tym temacie)taj.

Warto też nakreślić problem, że przy wątpliwościach związanym z zakupem upominku dla dziecka, można poznać opinie o różnych zabawkach w Internecie lub zasięgnąć porady sprzedawcy ze sklepu z zabawkami. Warto też słuchać i zwracać uwagę na to, czym dziecko się interesuje, jakie ma pasje. I nie bać się inwestować w jego marzenia. Bo przecież nie ma nic bardziej rozczulającego niż uśmiech dziecka, zwłaszcza gdy pod choinką znajdzie prezent swoich marzeń i będzie się nim później będzie z nim długo.