Przed narodzinami malucha popularne jest aranżowanie przyjęcia z okazji przybliżającego się terminu porodu. Najczęściej na tego rodzaju imprezę zaproszeni goście przynoszą niespodzianki dla mamy jak też dla bobaska.

Jak odzyskać formę po ciąży?

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Nierzadko jednakże najbliżsi nie wiedzą, co nabyć, ani co ci jest potrzebne. W takim wypadku dobrze jest po prostu powiadomić znajomych jak też rodzinę, czego jeszcze nie masz dla bobasa. W ten sposób bez trudu przyszykujesz wyprawkę dla niemowlaka, którą zabierzesz ze sobą do szpitala, jak także uzupełnisz dalszą część konfekcji szkraba.

Na początek kompletując szafę bobaska winnaś brać pod uwagę fakt, że maluch bardzo szybko wyrośnie ze swoich pierwszych ubrań, dlatego nabywanie kilkunastu sztuk bielizny nie jest potrzebne. W pierwszej kolejności powinnaś zadbać o to, ażeby twe dziecko posiadało: 4 szt. śpioszków, również z długim rękawem, rozpinające się na całej długości, 3 sztuki pajacyków, które rozpinających się na całej długości z przodu, cienką czapeczkę z bawełny, bawełniane rękawiczki, https://www.bubucraft.pl/recznik-personalizowany-z-napisem/ – najlepiej mięciutki, kombinezon, jaki w dzień wypisu może donieść świeżo upieczony tatuś. Wszystko to stanowi wyprawkę dla niemowlęcia, jaką zabierzesz z sobą na porodówkę. Kosmetyków nie musisz zabierać, bo wszelkie konieczne kosmetyki jak: mydełko, spirytus do pielęgnacji pępka, maść do pielęgnowania pupy otrzymasz w szpitalu.

Kolejnymi niezbędnymi akcesoriami dla dzidziusia będą: 4 sztuki śpioszków które rozpinają się w kroku, 4 szt. rozpinanych bluzek, gruby kombinezon z kapturem i stópkami bądź cieplutki śpiwór, 2 kocyki dla niemowląt, duży ręcznik – nowy fiorino.eu/sklep/do-kapieli/recznik-panda – kąpielowy, do jakiego doszyty został kaptur – wszystko to będzie stanowić uzupełnienie garderoby małego bąka. Jeżeli wiesz, iż najbliżsi będą kupować twemu potomkowi „ubraniowe podarki”, uprzedź ich ostrożnie, żeby nie nabywali ubrań uszytych z barwionych materiałów bądź z syntetycznymi domieszkami, lecz z aksamitnych tkanin lub polaru, ponieważ skóra maleństwa jest bardzo wrażliwa. Ponadto musisz pamiętać, ażeby nie kupować ubrań zbyt luźnych, bo mogą być dla niemowlaka niezbyt wygodne.

Ubranka na w hipermarketach stanowią duży asortyment, dlatego nie będziesz miała kłopotów z doborem odpowiednich ubranek.