Od klimatyzatora coraz więcej się oczekuje. Już nie tylko ma schładzać, lecz też estetycznie reprezentować się, nie za dużo kosztować i najlepiej, gdy jednocześnie może być również urządzeniem grzewczym. Marzenie? Najnowszy typ klimatyzatora przenośnego firmy Blaupunkt pokazuje, że jest to możliwe. Klimatyzator przenośny czyli tak zwany klimatyzator z rurą to coraz popularniejsze urządzenie w każdym gospodarstwie domowym.

Autor: LARS
Umie przede wszystkim efektywnie walczyć z żarem dostającym się do wnętrz mieszkalnych, a dzięki swojej mobilności, może być ustawiany w rozmaitych pomieszczeniach, a w razie konieczności może być schowany. Aczkolwiek ceny urządzeń mobilnych są mniejsze od stacjonarnych, to pomimo to i tak jest to znaczący wydatek, szczególnie kiedy zależy nam na sprzęcie wielofunkcyjnym.

Niemniej jednak przydarzają się chwalebne wyjątki. Takim jest tutaj klimatyzator mobilny firmy Blaupunkt, nowy model MOBY BLUE 1312. Już sam klimatyzator >>> klimatyzator kanałowyządzenia jest najlepszym gwarantem najwyższej jakości. Blaupunkt to, bowiem jedna z niewielu marek, które słyną z innowacyjnej i niezawodnej technologii. Model Moby Blue 1312 zadziwia toteż połączeniem ze sobą wielu zalet.

Klimatyzator z funkcją ogrzewania i autorestartu
Wbrew pozorom, klimatyzatory (więcej) przenośne rzadko posiadają dodatkowe funkcje. Moby Blue 1312 ma ich kilka – między innym funkcję autorestartu (odnawia pracę po zaniku i powrocie zasilania) a także funkcję grzewczą. Ta druga powoduje, że urządzenie jest uniwersalne – przydaje się nie jedynie w okresie letnim, ale też w zimniejsze pory roku. Klimatyzatory Blaupunkt prócz tego posiadają właściwości wentylacyjne i osuszające powietrze, toteż z sukcesem zastępują sporo urządzeń, na które w domu w większości przypadków brakuje miejsca.

Innowacyjny wygląd oraz wygoda użytkowania
Klimatyzatory Blaupunkt to dowód na to, że klimatyzacja – https://aleklima.pl/klimatyzatory/klimatyzatory-hyundai – na kółkach prócz funkcjonalności może mieć piękny wygląd. W tym konkretnym przypadku na uwagę zasługuje przede wszystkim bardzo dobra jakość wykonania – innowacyjna konstrukcja i dbałość o szczegóły. Użytkownicy doceniają też komfortową obsługę urządzenia, które jest zdalnie sterowane pilotem z wyświetlaczem LCD. Za jego pomocą można między innymi osobiście ustawić sobie moc nawiewu powietrza, a także uruchomić tryb uśpienia.

Dochodowa inwestycja
Jeżeli klimatyzator oprócz zapewniania chłodu, umie także nagrzewać, zwykle jest w dużej mierze kosztowniejszy od pospolitych urządzeń.Aczkolwiek Blaupunkt Moby Blue 1312 zaprzecza tej regule. Tu w cenie pospolitego klimatyzatora chłodzącego, otrzymujemy, bowiem wysokiej klasy urządzenie wielofunkcyjne.

Biorąc pod uwagę wszelkie zalety Moby Blue 1312 można podejrzewać, że spopularyzuje on korzystanie z klimatyzacji przenośnej. Być może za jego sprawą, klimatyzacja przestanie być uważana, jako bogactwo, a zacznie być po prostu koniecznym wyposażeniem wnętrz dbającym o komfort życia.