Żywe kwiaty w lokalach to widok dzisiaj dość powszechny, zwłaszcza w punktach cieszących się dobrą reputacją. Coraz to częściej żywe kwiecie możemy również zobaczyć na recepcjach biurowców. Wypierają sztuczne dekoracje, które nietrafnie dobrane bardziej szkodzą aniżeli pomagają wizerunkowi pomieszczeń. I znakomicie. Kwiecie to produkt ekskluzywny, przynajmniej w ten sposób są zauważane.

A zatem kwiaty w firmie to prestiż. Szczególnie aranże właściwie dobrane do wnętrz i wystroju to wytworność sama w sobie.

white flowers

Autor: decoratrice mariage festidomi
Źródło: http://www.flickr.com
Kwiaty pozdrawiające klientów poprawiają atmosferę. Surowe wnętrze traci wrażenie chłodu, jeżeli zjawia w nim się żywy pierwiastek w postaci kwieci. W Polsce istnieje ciągle przekonanie, iż żywe kwiecie na co dzień to ekstrawagancja na jaką stać tylko osoby majętne. U nas nabywa się je najczęściej na konkretne okazje, urodziny, pogrzeby.

Jeżeli ciekawi Cię omawiany artykuł, to bez ociągania kliknij tu oraz przeczytaj oprócz tego inny równie zajmujący news skuteczne pozycjonowanie stron i sklepów.

Żywe kwiecie na stole w domu to wyjątkowość. Tak samo w firmie. Tymczasem na Zachodzie bukiety z kwiatów ciętych stały się już dawno dodatkowym „wyposażeniem” pomieszczeń mieszkań i firm, tak jak obrazek bądź zdjęcie zawieszona na ścianie. Kupuje się je przy sposobności, przykładowo idąc po pieczywo do marketu.

garden, flowers

Autor: Thangaraj Kumaravel
Źródło: http://www.flickr.com

Na niekorzyść dekoracji z kwieci przemawia ich kruchość. Warto to jednakże obrócić w zaletę; uniknąć monotonności odmieniając wystrój wnętrz razem ze zmianą pór roku. Dobierając trwałe cięte kwiaty możemy zapewnić sobie dekorację aż do 5-7 dni, a więc co miesiąc byłyby to ledwo 4 dostawy. Miesięczne koszta takowej ozdoby w przedsiębiorstwie wcale nie muszą być znaczne. Od strony biznesowej ważne jest też, że fakturę za ozdobę przedsiębiorstwa można włączyć w koszty prowadzenia przedsiębiorstwa. Szczególnie ważne tego typu aranżacje będą w przedsiębiorstwach trudniących się na przykład aranżowaniem ślubów a także dla zakładów pogrzebowych, gdyż kwiecia są integralną cząstką tego typu biznesów. Ich klienci duże znaczenie przywiązują do kwiatowych dekoracji, dlatego najlepiej wyszukać kwiaciarnię z jaką będziemy stale kooperować.

Nie jest trudno odnaleźć dobrą kwiaciarnię proponującą kwiaty dla firm z Magenty- Wrocław obfituje w tego rodzaju punkty. Wystarczy wbić w Google (zobacz seo i pozycjonowanie stron) hasło: kwiaty dla firm Wrocław żeby odszukać tego typu usługi, jak też obejrzeć fotografie przykładowych aranżacji.