Każdy dom skrywa w sobie niezwykły urok, powinniśmy ją znaleźć. Urządźmy swoje mieszkanie tak, jak podpowiada nam to nasza intuicja. Na pewno będziemy zadowoleni

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Podobnie jak każdy człowiek, każdy dom jest wyjątkowy. Nie zaprzeczajmy, gdyż tak właściwie jest. Jeśli zaniedbamy dom albo osobę, na której nam zależy skutki mogą być nieodwracalne. Na szczęście możemy to kontrolować, możemy sprawować nad tym naszą kontrolę i nie pozwalać, żeby stały się tak dramatyczne rzeczy. Wiadomo jednak, że łatwiej sprawować kontrolę nad rzeczą, przedmiotem, czymś martwym, choć dla nas żyjącym, jakby w innym wymiarze.

fototapeta

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

No bo przecież nasze mieszkanie, choć bezwolne i łatwo się nam poddające żyje swoim życiem, lecz my tego nie widzimy. Może i dobrze, ponieważ ciężko by nam to było ogarnąć używając naszego racjonalnego, chłodnego umysłu. Po prostu, potraktujmy mieszkanie, jakby było z plasteliny, nie miejmy sentymentów, musimy urządzić je według naszej koncepcji. Nie bójmy się więc eksperymentów, nie bójmy się też minimalizmu (niektórzy się tego boją, jakby mieszkanie miało zostać puste). Bądźmy jednocześnie maksymalni, z rozmachem, jak i oszczędnym w formie, jakbyśmy nie mieli za dużo środków na wystrój naszego mieszkania.

Najważniejsze, to odnaleźć złoty środek.

Sprawdź mój serwis (https://tomiservice.pl/)! W nim oczekuje na Ciebie nowa rewelacyjna porcja szczegółowych postów na ów temat. Nie pożałujesz!

Właściwie, w dzisiejszych czasach istnieje mnóstwo możliwości, jak pięknie urządzić mieszkanie, i to w sytuacji nadmiaru i niedoboru pieniędzy. Możliwości nie brakuje, więc nie mamy w zasadzie wielkiego zmartwienia, chcąc zrobić coś oryginalnego, na swój sposób. Znów modne stają się fototapety z różnymi wzorami lub motywami (na przykład fototapety kwiaty). Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest zrobienie czegoś zupełnie po swojemu, to znaczy zamiast kopiować od innych wnętrz powinniśmy wymyślić swój styl. Piękne fototapety możesz znaleźć tutaj:

kwiaty

Autor: jacinta lluch valero
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrym sposobem na stworzenie niepowtarzalnego stylu są, są odwiedziny na pchlich targach, gdzie można trafić na wiele niezwykłych przedmiotów. Można zakupić tam rzeczy w bardzo atrakcyjnych cenach, spotkamy tam meble z różnych okresów, jak najbardziej w różnym stanie, więc wszystko trzeba dokładnie pooglądać. Najważniejsze jednak, że nie ma dziś żadnych ograniczeń, żeby urządzić po swojemu swoje cztery kąty, bez zatrudniania dekoratorów wnętrz, czy bez wielkich pieniędzy.