Tradycyjne, golarką – faceta robi mężczyzną

Kategorie Ciekawostki,Materiały dodatkowe
Któż by pomyślał, że młodzi mężczyźni zdecydują się na tradycyjne maszynki do golenia, żyletkę, pędzel i krem albo brzytwę. W dobie gdzie mamy różnorodność nowoczesnych technologicznie produktów do golenia oraz cyber hiper maszynek z wibratorami, staromodne golenie wraca do łask. Dla tych przedstawicieli płci męskiej, którzy rozmiłowali się w klasycznym usuwaniu zarostu oczywiste jest, że tradycyjne golenie daje poczucie luksusu oraz samorealizacji. Przekonani są, oni że celebrowanie każdego ranka doskonale wypracowanego metalowego i chromowanego instrumentu jest niewyobrażalnie szlachetniejsze niż trzymanie w ręku plastikowego czy elektrycznego przyrządu do golenia. Jest to czynność przyjemna i z satysfakcją podejmowana każdego poranka.

Dodaje większego zdecydowania i jest kwintesencją męskości sama z siebie. Przedstawicielki płci pięknej jej praktykować nie podejmą się. W obecnych czasach, gdzie wszyscy funkcjonujemy w galopie, powrót do klasycznego golenia, wydaje się odpowiadać standardom dla dojrzalszych mężczyzn. Tradycyjne golenie wymaga bowiem staranności, cierpliwości, praktycznej znajomości

maszynka do golenia 1

wykorzystania odpowiedniej metody a także skupienia nad tą pozornie łatwą czynność. Co więcej, goląc się tradycyjnie mężczyźni osiągają efekt wręcz zastrzeżonego dla wąskiego kręgu poziomu estetyki. Usuwanie zarostu tradycyjne (ogólnie o tradycyjnym goleniu mężczyzn) można by powiedzieć, że jest sztuką. Klasyczne usuwanie zarostu dla niektórych mężczyzn jawi się wprost rzadko spotykanym hobby.

Całe to zjawisko z powodu proponowanych na rynku produktów, które zaskakują artystycznym poziomem wykonania, jakością surowców, z których są wykonane a w rezultacie efektem jaki daje usuwanie zarostu tą niemodną metodą klasycznego golenia. Subtelnie pachnące mydła i kremy zmiękczające zarost przed goleniem (więcej: http://facetaria.pl/muhle-pedzel-do-golenia-hjm-181p23-borsuk-pure-uchwyt-cieniowany-braz-p-723.html). Ekskluzywne mydełka w ręcznie wytwarzanych drewnianych pudełeczkach. Wysokiej jakości pędzle do golenia renomowanych firm, z włosia borsuka wyprodukowane przez wysoko wykwalifikowanych rzemieślników. A także żyletki wyprodukowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, pokryte teflonem. Zachęcają by choć spróbować jak to jest ogolić się szlachetnym ostrzem.