Greenarte, – zieleńce

Kategorie Poznaj
System Greenarte to nowatorskie wykorzystanie roślinnych ścian i łączenie ich ekologicznych przymiotów ze współczesnymi nurtami. Pionowe ogrody w klubach fitness, odnowy biologicznej, lub centrach handlowych, dodają wnętrzu świeżości i nadzwyczajnej aury.System roślinnych ścian Greenarte zezwala przeobrażenie wszelkich powierzchni pionowych w ekspansywne zieleńce wewnątrz i na zewnątrz. Ta organiczna architektura filtruje powietrze w środku budynku, a na zewnątrz tworzy drobne powierzchnie w śliczne pionowe ogrody.

Roślinne ściany wyznaczają doskonałą alternatywę dla zieleńców w przypadku braku miejsca dla rabatek.

ogród

Autor: Bill Smith
Źródło: http://www.flickr.com
W odróżnieniu od zwykłych elewacji porośniętych przez bluszcz, system Greenarte umożliwia wprowadzanie zróżnicowanej roślinności na mury budynków. Stosowanie rozmaitych faktur, barw i wielkości czyni, iż ogrody (aranżacje ogrodu) są niepowtarzalne (zobacz: Greenarte – piękne ogrody). System ten pozwala spożytkować nie jedynie byliny, ale także krzaki, także drobne drzewka.Klimat w naszej szerokości geograficznej jest zróżnicowany, toteż istotne jest przystosowanie roślin w ten sposób, aby przyzwoicie wyglądały o jakiejkolwiek porze roku.

System Greenarte ma instalację mechanicznego nawadniania, dzięki temu realne jest napawanie się gęstą zielenią bez konieczności ciągłej pielęgnacji.Ogrody komponowane systemem Greenarte przez grupę zawodowców, potrafią być zielonymi dziełami sztuki (sprawdź również: piękno ogrody – oferta). Nie jest to tylko płaska zielona nawierzchnia, ale artystyczna forma harmonii koloru i faktury. Nowością są mobilne ściany roślinne z samoczynnym systemem podlewania. Doskonale sprawdzą się jako element zdobniczy powierzchni publicznej, albo ubogacą hol spa, lub hotel.

Ogród

Autor: Jeremy Levine
Źródło: http://www.flickr.com
Struktura uprawy hydroponicznej zezwala na wdrażanie zieleni dobranej do każdej powierzchni w rozlicznych układach.

Jeżeli chcesz zdobyć jeszcze inne informacje na ten temat, odkryj ponadto (https://www.artimbo.pl/panele-ogrodzeniowe,g60.html) inne nasze witryny na pokrewny temat – one również są zajmujące.

Zielone ściany zatrzymują wzrok, dodając pomieszczeniom temperamentu i świeżości. Struktury Greenarte bilateralne doskonale nadają się jako żywe przegrody polepszające warunki pracy w biurowcach. Lokując wśród zieleni logo przedsiębiorstwa, mają szansę one również pełnić funkcję promocji

.