Co oznacza, że hotel gwarantuje najlepszą jakość? Czym się powinien wyróżniać? Co jest najbardziej istotne dla gości?

Kategorie Na świecie
Wygodne, najwyższej klasy pokoje, najlepsze praktyki hotelarskie, wygodne sale konferencyjne, tradycja i zapewnienie wygody. Te cechy jesteśmy w stanie sobie zażyczyć od najbardziej profesjonalnych hoteli. W takich miejscach jesteśmy w stanie poczuć się jak w domu, a nawet jeszcze lepiej.

klik

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Spośród bogatej oferty brakuje jednakże takich hotelów z prawdziwego zdarzenia, bo czasami w ślad za różnymi opiniami nie idzie odzwierciedlenie w normalnym życiu. Całe szczęście w tej ofercie możemy znaleźć interesujące hotele konferencyjne, a jednym z nich jest na pewno Haston City Hotel. Haston City Hotel to nie tylko bogato urządzone pomieszczenia, to także idealne sale konferencyjne. Jesteśmy w stanie przyznać, iż to najbardziej pokaźne hotelowe centrum kongresowe Wrocławia. Każdy gość biznesowy doceni to miejsce. Spotkania biznesowe są organizowane nawet dla 500 osób, konferencje dla sześciuset. Haston Congress Center jest integralną częścią Haston City Hotel. Proponowane są sale o różnej powierzchni, istnieje również możliwość ich połączenia, co umożliwia zaplanowanie kameralnych spotkań, a jednocześnie bardziej pokaźnych kongresów, targów, szkoleń i konferencji.

konferencja

Autor: Naval Surface Warriors
Źródło: http://www.flickr.com

Każda z sali konferencyjnej wzbogacona jest w najbardziej nowoczesny sprzęt multimedialny oraz szybki dostęp do sieci internetowej. Haston City Hotel gwarantuje naprawdę dużo. Jeśli chcesz zorganizować bankiet to korzystniejszej oferty nie odnajdziesz. Sala w Hastonie posiada powierzchnię 600 metrów kwadratowych i wysokość 4 metrów. Istnieje także własny parkiet o powierzchni 200 metrów kwadratowych, jednocześnie jest też podest i bankietowe światła. Do Sali jesteśmy w stanie się dostać bezpośrednio z parkingu, istnieje też bezpośrednie wejście z parkingu na pierwsze piętro centrum Kongresowego. To znaczy, że można pominąć parter.

Część hotelowa jest rozdzielona, co oferuje komfort gościom hotelowym, jak i konferencyjnym. Te i sporo innych udogodnień to zapewnienie, że poczujesz prawdziwy luksus, jaki został już przetestowany przez wielu usatysfakcjonowanych gości. Jeśli więc poszukujesz prawdziwego znaku niezawodności, czy to pokoju na kilka dni czy sale na konferencje, Haston City Hotel (na temat) to najbardziej odpowiednie do tego miejsce. Dołącz do grona zadowolonych klientów, zorganizuj jak najbardziej jakościowe konferencję. To niezwykle ważne, bo wizerunek odpowiedniego miejsca jest tak samo wistotny, jak to, jaki poziom prezentować będzie sama konferencja.