Telebim oferowany jest na koncertach

Kategorie Na świecie
Telebim sprawia, że każdy wszystko dostrzeże

Jeśli mamy w założeniach zrobienie sporego koncertu i powiemy, że przyjdzie na niego sporo setek ludzi, to musimy się liczyć z tym, że nie wszyscy będą w stanie zauważyć to co dzieje się na scenie. Dlatego trzeba wszystko zorganizować w taki sposób, by dało się zagwarantować wspaniałe widowisko nawet tym, którzy stoją dalej. Świetnie do tego zadania przydaje się telebim, który może zaoferować ekran znacznej wielkości, a ten da nam świadomość, że wszystko wyraźnie będziemy mieli możliwość zauważyć.

Co więcej nie rażą one w oczy, więc nawet kiedy na koncercie będzie stosunkowo ciemno, to mamy pewność, że wszyscy będą właściwie wszystko dostrzegali, a równocześnie ich oczy nie będą się zbytnio męczyły – telebim. Ważne okazuje się też to, że taki ekran zezwala na szybką zmianę wyświetlanego obrazu, dzięki czemu możemy pokazywać nie tylko to co zjawia się na scenie, ale również to co ma miejsce na płycie, gdzie bawią się ludzie.

Montowane są na odpowiednich linach

telebimy reklamowe w mieście

Autor: GabboT
Źródło: http://www.flickr.com

Takie telebimy mamy szansę zamocować na specjalnych linach, dzięki czemu będą zawieszone w powietrzu, ale także mają okazję być stojące. Najważniejsze okazuje się to, żebyśmy wszystko wybrali do własnych wymagań oraz co więcej, byśmy zamontowali je w taki sposób, aby jak najwięcej ludzi miało szansę je widzieć. Dlatego też często montowane są przy trasach na specjalnych słupach, dzięki czemu możemy na nich wyświetlać reklamy, a to powoduje, że duża grupa osób może się z nimi poznać.

Wiele firm wynajmuje takie telebimy

Warto posiadać świadomość, że sporo firm pożycza tego rodzaju telebimy, przez co możemy z nich wykorzystywać jedynie wtedy, gdy tego wymagamy (reklama na billboardzie). Taki najem nie będzie kosztowny, a zyskujemy świadomość, że nasza wiadomość dotrze do tych osób, do których dojść musi.