Urządzenie łazienki to niełatwy egzamin zdolności aranżacyjnych. Charakter sprzętów, ich wzór, odcień, materiał musi być przemyślany, aby cała aranżacja była spójna.
Romantycznie – z delikatnymi kwiatami czy minimalistycznie – z błyszczącym metalem oraz szkłem? Jaką umywalkę wybrać aby było zjawiskowo? E-sklepy udostępniają szeroki wachlarz asortymentu. Dla każdego wedle oczekiwań: zakochani mają ogromną umywalkę z dwoma kranami, single misę jak kropla wody, sympatycy najnowszego designu betonowe korytka, a wierni klasyce toaletową komodę.

kliknij tutaj

Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO
Do wyboru umywalki musimy podejść z dużą rozwagą. Najbezpieczniej jest zdecydować się na biel oraz klasyczny kształt. Wówczas istnieje spora szansa, że umywalka nam się szybko nie opatrzy. Zdecydowanie łazienka ma być także praktyczna, toteż mając to na uwadze tak wiele osób wykorzystuje zestawy podtynkowe przy montowaniu urządzeń sanitarnych – zobacz ceny.Umożliwiają większą swobodę aranżacyjną a co najważniejsze usprawniają utrzymanie łazienki w czystości. Decydując się na stelaż podtynkowy, chowamy w ścianach wszystko to, co jest niezbędne, ale mało estetyczne, czyli rury, przyłącza itp.

Teraz nadchodzi czas na armaturę, która także ma wpływ na styl i funkcjonalność wnętrza. Obiektem naszego zainteresowania stają się zatem baterie prysznicowe, umywalkowe i bidetowe. Oprócz wyglądu, ważny jest sposób montażu i to z czego są wykonane. Baterie to zakup na długi czas, zatem nie pośpiech nie jest wskazany.
O dobrodziejstwach kabin prysznicowych wszyscy wiemy, ale doceniamy je szczególnie

umywalka

Autor: Sanitec KOŁO

w godzinach rannych, gdy szybki prysznic (sprawdź więcej) orzeźwia nas i dostarcza nam zastrzyku energii na cały dzień. Kabina prysznicowa jest niezwykle pomysłowym rozwiązaniem, zabierającym niewielką przestrzeń. Oferta kabin jest tak bogata, iż spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Podobnie ma się sprawa z wannami. Designerskie stale cieszą się wielkim zainteresowaniem, ale jeśli zdecydujemy się na białą stylizowaną, wzroku od niej nie oderwiemy. Wybór należy do nas