Żeby smacznie zjeść, trzeba dobrze ugotować. A gotowanie to sztuka. Można tej sztuki nauczyć, lecz można również pomyśleć o usprawnieniach, które ze sobą niosą dobrej jakości patelnie i garnki, z jakich korzystamy na co dzień w kuchni. Od wielu lat w sprzedaży są dostępne wyroby renomowanych firm o długich tradycjach, których produkty zapewniają najwyższą jakość gotowania posiłków. Wśród najbardziej znanych od wielu lat wymieniana jest firma Cefal, ze swoimi metalowymi produktami oraz nieco młodszą serią naczyń z odłączanymi rączkami.

patelnia Tefal

Autor: Karrie Nodalo
Źródło: http://www.flickr.com
To dopracowane i przemyślane sprzęty, zrobione z materiałów najwyższej jakości, o solidnym, grubym dnie. Ostatnimi czasy dostępne są ciekawe zestawy naczyń Tefal , a w ich gronie na przykład Tefal Zestaw naczyń Classy Chef 12 cz (6 garnków) C778S154 C7786454. To komplet który się składa z najwyższej jakości naczyń oraz rondla wraz z pokrywkami dostosowanymi do każdego z nich. Powiązanie funkcjonalności gwarantuje możliwość przyrządzenia każdej potrawy bez ryzyka przypalenia. Zestaw można stosować w piekarniku oraz na kuchenkach indukcyjnych.

talerze

Autor: Lexi Blue
Źródło: http://www.flickr.com

Podobny wybór asortymentu proponowany jest w komplecie Tefal Zestaw naczyń Classy Chef 14 cz (7 garnków) C778S154 C7786454 C7786354, gdzie dodatkowym elementem jest jeden z wysokich garnków wraz z dedykowaną do niego pokrywką. Aby móc przyrządzić każdą wymarzoną potrawę, w kuchni nie może zabraknąć patelni z rodzaju wok. To specyficzny rodzaj naczynia, w nim można przygotowywać szczególnie dania kuchni chińskiej. Jego ogromnym plusem jest zmniejszenie czasu przyrządzania potrawy oraz zachowanie odżywczych wartości przygotowywanych składników. Dzięki dopracowanemu kształtowi lekko stożkowemu energia cieplna równomiernie się rozchodzi.

Zainteresował Cię nasz temat? Jeżeli tak, to wejdź do kolejnego tekstu i czytaj dalej sekretarzyk o tym, co bardzo Cię interesuje.

Jeżeli spodobały Ciebie się takie zestawy, zobacz polecaną stronę, by wiedzieć więcej.

Naczyniem wartym przeglądnięcia Tefal patelnia wok Talent 28cm E44019. To model patelni wykonany z najwyższej jakości nieprzywieralnego materiału pokrytego na zewnątrz specjalnym tworzywem. Solidny spód zapewnia doskonałe efekty przy gotowaniu i znaczne obniża czas przyrządzania posiłków. Równie interesujący jest Tefal Revelation Wok indukcja O 28cm C21019, ma podobne właściwości a jest nieco tańszy.