Wiele konsumentów szuka opcji ułatwiających skomplikowane czynności kuchenne. Marka Gerlach proponuje ostrza zmniejszające czas spędzony podczas codziennych czynności, poprzez sprzedaż trwałego sprzętu kuchennego.

Zestaw noży kuchennych

Autor: kleuske
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrym przykładem jest Gerlach zestaw noży w bloku 5 szt 991A posiadającym unikalne ostrza. Ten nowoczesny zestaw będzie idealny nie tylko dla nowicjuszy ale i dla profesjonalistów. Dzięki wykonaniu rękojeściz odporniejszych niż surowiec drewniany materiałów jakim jest syntetyczny ABS noże stają się wytrzymałe a nóż lepiej trzyma się w rękach. Symbole na trzonach mają zadanie pomóc każdemu w wyborze dobrego noża do odpowiedniej czynności: każde ostrze w zestawie posiada inne właściwości, inny nóż wykorzystamy krojąc warzywa, a inny podczas siekania potraw mięsnych.

Gerlach komplet noży w bloku 991 bln (taniej w CENEO) cechuje nowoczesna stylistyka łącząca materiały o wytwornym designie, czemu towarzyszy nieznana do tej pory solidność materiałów. Rękojeść wytworzona została z unikalnego drewna, co daje świetne akcenty wizualne w postaci słojów przechodzących wzdłuż rękojeści. Stal nierdzewna zapewnia – i co istotne – dużą wytrzymałość, a wygląd naturalnego drewna stanowi niebanalny design: utożsamiany ze starym stylem. Komplet posiada pięć wielozadaniowych, niezawodnych noży kuchennych z różnym przeznaczeniem oznaczonym na rączce.

patelnia ceramiczna Harmony jest to patelnia, która łączy w sobie szyk z ciekawym designem. Skonstruowano ją z myślą o wykorzystywaniu jak najmniejszej ilości gazu w taki sposób, by ekonomiczność użytkowania była jak największa.

Gdy zaciekawił Cię przedstawiany tekst, to nie namyślaj się tylko odwiedź serwis (https://www.boro-laser.com.pl/p252,grawerowanie-na-butelkach.html), a znajdziesz tutaj zbliżone, interesujące informacje na ten temat.

Unikalne teflonowe dno uniemożliwia przywieranie produktów co sprawia, że gotowanie staje się przyjemnością.