Zabawki – rzeczy, które pobudzają wyobraźnię

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
Pluszaki stały się stałym przyjacielem naszych dzieci. Nie ma osoby na świecie, która będąc małym dzieckiem nie posiadałabytowarzysza zabaw takiego jak misia albo innej zabawki. Ludzie dorośli posiadają trochę odmienne wyobraźnia odnośnie zabawek – zabawki z przed wielu lat nie były tak technologicznie nowoczesne i kolorowe jak te produkowane w dzisiejszych czasach.

my little pony

Autor: Aroa MABdolls
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak każdy z nas w przyjemny sposób wspomina swą najlepszą zabawkę, sporo ludzi z uczuciem przetrzymuje zabawki na dnie szafy. Wielu z nas ma świadomość jak bardzo liczą się te przedmioty w życiu każdego człowieka. Z praktycznego punktu widzenia zabawki są świetnym rozwiązaniem na kształtowanie osobowości malucha – poprzez wymyślanie różnych sposobów na zabawę dziecko kształtuje swą inteligencję oraz mądrość.

Decydując się zakup zabawki dla swojego dziecka warto więc zainwestować w przedmiot, umożliwiający to w najwyższym stopniu. Poszukując natchnienia na zakup najbardziej praktycznego artykułukoniecznie należy przyjrzeć się zabawkom firmy Hasbro – marki z dużym doświadczeniem powiązanym z branżą zabawek dla dzieci, przedsiębiorstwo działa bowiem od 1948 roku.

Bardzo modne ostatnimi czasy stały się urządzenia interaktywne. To nowy nurt, który ma na celu wprowadzenie zabawek mechanicznych, jakie prócz wyobraźni mają możliwość wykreować dodatkowe zdolności. Jedną z takich zabawek są szczególnie popularne w ostatnim czasie Furby. Furby to zabawna grupa stworków, które potrafią aby nauczyć się, a następnie używać języka polskiego. Oprócz języka przyswajają również zachowania. Dziecko mające w posiadaniu tę zabawkę jest więc odpowiedzialne za to, czy będzie on miłym, albo złym stworzeniem. Jednym z przedstawicieli grupki zabawek jest Hasbro Interaktywny Hasbro Interaktywny Furby Cool Mówi Po Polsku Aplikacja 99886 () – niebieski stworek o radosnym spojrzeniu i usposobieniu. Jego kolorowy brat bliźniak to Interaktywny Furby Cool Mówi Po Polsku Aplikacja 99888. Można ukształtować osobowość obu zwierzaków. Przy okazji można je nawet karmić, odbywa się to specjalnej aplikacji na smartfony.

Każde dziecko lubiącebajkę „My Little Pony: Przyjaźń to magia” na pewno doceni zabawkę w formie ulubionej postaci swej ulubionej bajki. Jedną z kilku najważniejszych postaci w bajce stała się Rainbow Dash, najczęściej chodząca w sportowym fasonie ubrań. Pełna nazwa artykułu to My Little Pony Equestria Girls – Rainbow Dash Z Akcesoriami A4121 A3995. Druga wersja tej samej wielobarwnej i radosnej bohaterki z serialu to My Little Pony Mlp – Lalka Equestria Girl (najlepsze ceny)