Kryształowe, nowoczesne, drewniane – oświetlenie

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
O tym, jak ważne jest światło w naszych domach, dowiedzieli się pewni znajomi, którzy chcieli wystawić na sprzedaż wspaniały apartament w centrum Wrocławia. Telefony dzwoniły co pewien czas, ale nic z tego nie wynikało.

dekoracyjny żyrandol

Autor: c.lucian
Źródło: http://www.flickr.com

Właściciele z skonfundowani zastanawiali się gdzie tkwi przyczyna. Czy rozkład mieszkania nie przypadł ludziom do gustu, a może zbyt jasne meble, za mały taras? Zamierzali zadzwonić do radiestety. Gotowi też byli na niemałe wydatki, byleby rozwiązać problem. „Jaka tu jest niebiesko-trupia poświata” – powiedział jeden z potencjalnych kupców. To dlatego nikt nie chciał się w mieszkaniu rozgościć, a zwłaszcza zamieszkać! Czuło się w nim niepokój i zimno. Żarówki o ciepłej barwie, dwa żyrandole, trzy oryginalne lampy z płóciennymi kloszami stały się złotym środkiem na wszystkie problemy.

Stojące, nowoczesne, z drewna czy plecione jak kosze. Jedne oczarowują swym blaskiem, inne niezauważalnie filtrują światło. Gdy zima za oknem, żyrandole, kinkiety i lampki zastępują nam słońce. Światło doskonale wydobywa także fakturę materiału. Na przykład skierowane na cieszący się popularnością ostatnio szczotkowany gres albo kamienną ścianę da efekt 3D.

Lampy wiszące

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Dobór oświetlenia zwykle nie jest najłatwiejszy, ale jakże ekscytujący. Zwłaszcza, że Polacy w końcu przekonali się do zakupów w sieci. Co przemawia za tym by kupić oświetlenie w sklepie internetowym? Najważniejszym powodem jest niższa cena niż w sklepach stacjonarnych, tanie lampy – oraz nieograniczony dostęp do wielu przedmiotów (w tym zagranicznych), bez konieczności opuszczania mieszkania – to przekonuje zwolenników tej formy zakupów.

Dodatkowym argumentem jest oszczędność czasu oraz pieniędzy, swoboda w kupowaniu i oglądaniu produktów. Jeżeli mamy pytania możemy wysłać wiadomość do obsługi sklepu, a nasze pytania nie zostaną bez odpowiedzi.Nie obawiajmy się więc eksperymentować ze światłem, a zobaczymy, że z jego pomocą nawet z przeciętnie urządzonego domu jesteśmy w stanie wydobyć to, co piękno.