Furby – kosmaty przyjaciel dla Twojego malucha

Kategorie Ciekawostki
Rodzina Furbych cieszy się popularnością już od 1998 roku, kiedy to w sprzedaży pojawił się pierwotny przedstawiciel tego gatunku. Jest to zabawka przedsiębiorstwa Hasbro – jednego ze globalnych liderów w segmencie produkcji zabawek. Furby jest przedstawicielem tak zwanych zabawek interaktywnych, a więc takich na jakich postępowanie maluchy mają bezpośredni wpływ.

zabawki furby rozmawiające ze sobą

Autor: Ray Bouknight
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawki te zaprojektowano z myślą, aby nauczyć dzieci opiekuńczości poprzez opieki nad zabawką i kształtowaniem jego usposobienia. Furby wspomaga naukę mowy, potęguje wyobraźnię oraz kreatywność. Każdy Furby bowiem bezpośrednio po kupnie mówi we własnej gwarze, obowiązkiem dziecka jest nauczenie go języka polskiego. Każdy zwierzak zaczyna zachowywać się tak jak jego właściciel – pociecha więc ma świadomość, że powinno Furbiego w odpowiedni sposób traktować, aby zwierzak odpowiedział tak samo.

Jednym z szczególnie lubianych przedstawicieli grupy Furby stał się towar ,który nosi nazwę Hasbro – Furby – Irokez Cool Szary – 39834 A3125 Pl. Furby – bo taką nazwę nosi stworek – potrafi sprawić sporo uciechy wszystkim maluchom. Jest skory do konwersacji, nabywania wiedzy, tulenia się oraz konsumpcji smakołyków.

Jego tak samo skłonnym do zabawy oraz figli kuzynem jest zabawka Hasbro Furby Party Rockers – Modrakowy Scoffby A3189 A3187. Równie elokwentny i rozmowny – wprawi w lepszy klimat na każdym dziecięcym przyjęciu – jego hobby jest bowiem chichotać i dużo tańczyć.

Przedstawicielką płci żeńskiej tej zabawnej gromadki jest Hasbro Furby Party Rockers – Różowy Loveby A3190 A3187 (ceny zabawek), pani niezwykle towarzyska i roztańczona. Przyniesie uśmiech na buzię wszystkich dzieci.

Jeszcze jeden pan z tej roztańczonej rodziny to . Ten kolorowy pupil z dużą prędkością pochłania wiedzę i nowe języki. Uwielbia się bawić oraz zajadać się jedzeniem. Dzięki opiece nad tym stworkiem każdy maluch jest w stanie nauczyć się dużej rzetelności. O Furbiego powinno się bowiem dbać, aby i on charakteryzował się wspaniałym usposobieniem.