Mamy dość niewielką świadomość tego, że jako społeczeństwo mamy się czym pochwalić, i nie chodzi mi o kwestie polityki, historii, idee, ale o praktyczne osiągnięcia. Jesteśmy w dalszym ciągu przekonani że to co zagraniczne – zwłaszcza jeżeli towar pochodzi spoza polskiej zachodniej granicy – bywa lepsze. Tymczasem nie jest to zupełna prawda. Oczywiście, artykuły z zagranicy posiadają wysoką jakość, ale nasze lokalne produkty dorównują swoim zagranicznym konkurentom.

lampy

Autor: Christian Reimer
Źródło: http://www.flickr.com

Przykładem podobnej sytuacji mogą być artykuły oświetleniowe. Każdy z nas umie przytoczyć zagraniczne koncerny, a gdyby spytać o rodzimych wytwórców pewnie gros z nas miała by trudność, a już z całą pewnością nasi rozmówcy byli by co najmniej zaskoczeni tym, że eksportujemy nasze produkty poza granice. Przykładem takich produktów może być oświetlenie Kanlux. Jest to polska marka o 25 letniej tradycji, fabrykująca oświetlenie architektoniczne, to znaczy takie, które przeznaczona jest do prezentowania elementów architektury, dla przykładu zabytków bądź innych budowli, bądź innych obiektów ciekawej architektury, takich jak wodotryski, monumenty itd. Kliknij

Gdyby zatem pewien włodarz miasta czy gminy potrzebowałby w estetyczny sposób doświetlić główny plac w mieście bądź monument, oświetlenie kanlux to doskonałe rozwiązanie. Wspomniana firma proponuje nie tylko oprawy, ale – przejdź do strony – również wszelaki osprzęt potrzebny do funkcjonowania tegoż oświetlenia, a więc odpowiednio dopasowane źródła światła oraz przyrządy sterujące. Dzięki najnowocześniejszym regulatorom fontanna w parku miejskim może mienić się różnorodnymi barwami, zapalać się i gasnąć w z góry określonej kolejności. Zobacz również:

Lampy podłogowe i stołowa z kolekcji Toro

Autor: SPOT Light
Źródło: SPOT Light

Oczywiście włodarze nie są wyłącznymi klientami wspomnianej firmy. Równie ważkim klientem są nabywcy indywidualni. Warto sobie kupić piękne lampy (zobacz lampa łazienkowa) sklep internetowy przedsiębiorstwa proponuje duży wybór opraw do użyć domowych. Krajowa firma oświetli nam z powodzeniem tak kuchnię jak i salon. Najnowocześniejsze wzornictwo oraz stosowane energooszczędne technologie na pewno zadowolą w najwyższym stopniu wymagających nabywców. Najlepszym na to dowodem jest eksport towarów opisywanej firmy nie jedynie na rynki europejskie, ale i globalne (przykładowo do Boliwii i USA).