Negatywna popularność fototapety sprzed 30 lat przeminęła nieodwracalnie. Widoki na niebiańskie plaże składające się z zauważalnych pikseli, na marnym papierowym podłożu, zostały zmienione przez dobrej jakości wydruki wielkoformatowe, które można użyć nie tylko w salonie, ale także w kuchni czy też łazience.

Fototapeta ze zdjecia   egzotyczna wyspa

Autor: Pixers
Źródło: Pixers

Ponowne pojawienie się fototapet zapoczątkowało nowy rozdział w dziedzinie aranżacji wnętrz.

Ten dający do myślenia wpis po prostu trzeba zgłębić. Odnosi się do pokrewnej problematyki, więc z pewnością warto go poczytać. Kliknij – uczciwie zalecam ten portal.

Grafika wielkoformatowa została częstą dekoracją w pomieszczeniach mieszkalnych i w aranżacji wnętrz użyteczności publicznej.

Na jakim materiale powstaje profesjonalna fototapeta?

Od rodzaju podkładu, na którym wykonuje się wydruk wielkoformatowy zależy, jakość, odporność i możliwość zastosowania dekoracji w miejscach o najrozmaitszym zastosowaniu. Materiał papierowy jest najmniej kosztowny, podkład winylowy – nadzwyczaj odporny na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne, tekstylny – w największym stopniu efektowny i najdroższy, natomiast podkład z włókna szklanego, ze względu na swoje niepowtarzalne cechy, może zastąpić okleinę z płytek ceramicznych w kuchni i w łazience.

Jeśli prezentowany tekst jest dla Ciebie ciekawy, odwiedź ten link inwestor zastępczy pełnomocnictwo, a zgłębisz więcej informacji, które Cię bardzo zaciekawią.

Fototapeta ze zdjecia   stary samochód

Autor: Pixers
Źródło: Pixers

Jak dobrać format fototapety na ścianę?

Wybierając miarę wydruku dekoracyjnego, należy wiedzieć, że rozpiętość rolek podkładu, na którym robi się grafikę waha się od 60 do 125 cm.

Fototapety wykonywane na zamówienie

Miłośnicy fotografii mogą przystroić ściany swoimi najbardziej interesującymi zdjęciami. Wystarczy zamówić wydruk ulubionej grafiki w odpowiednim formacie. Zdjęcie powinno jednak spełniać kryteria kwestii rozmiaru i rozdzielczości, które dają najwyższą wartość dekoracji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *