Zapraszasz znajomych do siebie i chciałbyś się czymś wyróżnić? Może przyrządzając swoje autorskie drinki, po które będziesz sięgał do swojego własnego barku? Myślałeś kiedyś o tym, a może temat ten jest ciągle aktualny? Jeśli tak, zachęcam do przeczytania artykułu, zobacz, że zrobienie swojego barku to nietrudne zadanie.

drinki

Autor: Disaronno
Źródło: Disaronno
Potrzeba Ci kilku niezbędnych przyrządów. Najbardziej podstawowe to lód, bez znaczenia czy zima czy lato, nie ma drinków bez lodu. Przydatna jest miarka, za jej sprawą przygotowany przez nas koktajl będzie dokładnie odmierzony, a dobre proporcje to gwarancja smaku. Większość drinków będzie miało lepszy smak jeśli dorzucisz do nich świeże owoce. Nie powinieneś jednak zrobić tego tak sobie, będzie Ci niezbędny do tego moździerz do owoców. Tak samo pamiętaj o shakerze czy o mieszadełkach do drinków.

W każdym barku muszą znaleźć się szklanki (zamów taniej online – pompki i zatyczki do butelek). Potrzebne będą Ci dwa typy: wysokie i niskie. oprócz tego, obowiązkowe są kieliszki na koktajle. Co do wyboru alkoholi, to nie musisz wcale zachwycać i oczarowywać wszystkich najdroższymi alkoholami. Kilka trunków wysokoprocentowych, smaczne wino to odpowiednia rekomendacja, żeby docenić twój barek.

Warto posiadać także przydatne rzeczy, które bardzo dobrze sprawdzają się podczas smakowaniu wina. Nalewaki, pompki i zatyczki to absolutne minimum. Korzystając z nalewaka łatwiej nalewa się wino, już teraz nie nalejesz poza kieliszek. Pompka, która w wielu modelach służy również jako korek pozwoli zachować świeżość wcześniej otwartego wina. Warto pomyśleć też o obcinarkach do folii i podstawkach (zamów w sieci – kuchenne obcinaki folii). Nie są to tak niezbędne rzeczy, jak omówione wcześniej, lecz dobrze jest je też mieć.

Kiedy już kupimy te akcesoria możemy mieć pewność, iż nasz barek sprawdzi się znakomicie. Postarajmy się także, żeby jego design był ciekawy, pasujący do wystroju. Najczęściej kupuje się barki eleganckie, z gatunkowego drewna, dzięki czemu wytwornie się one prezentują.

Jeżeli prezentowana kwestia Cię żywo intryguje, to bez zwłoki kliknij tu – to bardzo użyteczna oferta (http://www.primeproject.pl/obsluga-inwestycji), która również Cię zainteresuje.

Oczywiście, wszystko zależy od twojego gustu, możliwości finansowych i aranżacyjnych.