Najwspanialsze słuchowisko na świecie.

Kategorie Materiały dodatkowe
Są takie audiobooki, jakie powinno się wysłuchać. Istnieją tacy mistrzowie, jakich produkty doskonale się do tego nadają. Pewnym spośród nich jest Andrzej Sapkowski a także jego „Boży Bojownicy„. Premiera owego słuchowiska miała miejsce 8 października 2012 roku i stanowi na dzień dzisiejszy superprodukcję kolejnej części Trylogii Husyckiej, jak popularnie nazywa się 3 powieści fantastyczno-historyczne Andrzeja Sapkowskiego.

audiobooki

Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com

Najciekawszy i niepowtarzalny audiobook w całej Europie, ponieważ został wytworzony jako spektakl, pełen pięknych dźwięków, które urzekną wielu ludzi. Występuje w nim aż 190 aktorów, a same nagrania trwały siedem miesięcy. Produkcja gotowej wersji to czas pięciu miesięcy. Słuchowisko [jak ] zebrało całą czołówkę polskich aktorów, między innymi Lesława Zurka, Krzysztofa Wakulińskiego, Magdalenę Różczkę, Kazimierza Kaczora, Krzysztofa Banaszyka.

O tymże słuchowisku da się napisać, iż podłożem do wydarzeń w nim zamkniętych są wojny husyckie.

Taka problematyka jest dla niektórych osób dość dyskusyjna. Jeżeli chcesz poznać inne zdania na analizowane tu zagadnienie, to zobacz więcej na temat (www.logintrade.pl/e-procurement)!

Bohaterem jest Reinmar z Bielawy, a jedno słuchowisko-audiobook Boży Bojownicy stanowi kontynuację „Narrenturm” z roku 2009. Są to słuchowiska, które oznaczane zostały spektaklami dźwięku oraz wyobraźni. Ich twórcą jest Janusz Kukuła, autor wielu realizacji w Teatrze Narodowym a także kilku niezmiernie kultowych bestsellerów. Dźwięk stworzył Adam Skorupa, wielokrotnie honorowany nagrodami kompozytor. Jeżeli chodzi o koszty audiobooka w sumie, to są takie, jak wkład za jakiś odcinek popularnego serialu.

audiobooki

Autor: Cory Doctorow
Źródło: http://www.flickr.com

Samo słuchowisko trwa 24 godziny. Osoby, jakie go zakupiły polecały za pomysłowość, wyjątkowość. Oprócz tego można wspomnieć o tym, że cenne jest wszelakich sum. Dużo osób nazywa go również jako majstersztyk. Recenzenci odpowiadają także, że jest to najdoskonalszy audiobook, jaki kiedykolwiek słyszeli. Bardzo istotne w tym jest to, iż to wyjątkowe takie działanie na świecie, w którym uczestniczy tyle ludzi. Niewątpliwie dorasta temu jedynie BBC, jednak ich artykuły są zdecydowanie krótsze. Ludzie, jakie lubią audiobooki na pewno muszą wysłuchać tego mistrzostwa. Nie rozczarują się, to oczywiste.