Gadżety dla lalek – bawią zarazem ucząc świata dorosłych

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
Bajkowo kolorowe, wyglądające jak prawdziwe akcesoria dla dzieci, nie tylko bawią, także uczą nasze córki jak opiekować się w przyszłości swym własnym oseskiem.
W czasie gdy mama opiekuje się młodszym rodzeństwem, jego starsza siostrzyczka może swoją mamę naśladować za pomocą takich świetnych zabawek.

dziecko

Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com

Krzesełko do karmienia, nawet przewijaczek jak rzeczywisty! Tego typu zabawy są też doskonałą nauką dorosłego życia.
Nawet nie mamy pojęcia jakie cudeńka stworzono dla laleczek! Obecne akcesoria dla lalek to już nie tylko wózeczki i butelki. Dziś lalki naszej córki możemy także zaopatrzyć w nosidełka dla lalek, łóżeczka, kołyski, pościel i śpiworki dla lalek – a wszystko jak prawdziwe!
Domek dla lalek jest bardzo często upragnionym prezentem dla młodej damy. Można go wyposażyć w wyglądające jak rzeczywiste mebelki dla lalek, które mała dziewczynka może w domku dowolnie ustawiać według swej własnej koncepcji co też może być wspaniałą zabawą.

Ten ważny wpis (https://www.kidsclinic.pl/poradnia/pediatra) wydaje się być naprawdę ciekawy! Wejdź w widoczny link i sprawdź to sam. Każdy komentarz będzie dla nas ważny.

Jest to świetny pomysł na prezent urodzinowy czy świąteczny. Każda mała dziewczynka będzie uradowana otrzymując taki podarek.
Mając już domek i meble pora by zaopatrzyć szafę laleczki w odpowiednią garderobę (nosidełka dla zabawek). W swetry spódnice, bluzy, spodnie a nawet suknie ślubne – według najnowszej mody. Jeśli dziewczynka ma talent krawiecki, z całą pewnością zachwyci się zabawką w postaci maszyny do szycia. Będzie mogła tworzyć swe pierwsze, prawdziwe kreacje według własnych pomysłów.

Nawet w kosmetyki i przybory fryzjerskie możemy zaopatrzyć laleczkę naszej pociechy. Każda młoda dama chętnie zaplecie warkocz długowłosej laleczce lub stworzy dla niej całkiem nową fryzurę. Zmyje makijaż wacikiem lub pomaluje paznokcie.
Dzisiejsze akcesoria dla lalek (lalki – gadżety) są tak dopracowane, że dziewczynki mogą próbować swoich sił nie tylko jako przyszłe mamy, ale też w wielu zawodach (fryzjerka, kosmetyczka, projektantka, krawcowa). Mogą rozwijać swoje talenty. Pomysłów na zabawę jest bardzo dużo. Dzieci są tak pomysłowe że z pewnością odkryją mnóstwo innych możliwości. Taka zabawa to prawdziwa szkoła przedszkole specjalne dla dzieci z autyzmem Skarżysko-Kamienna życia!
Pamiętajmy jednak kupując akcesoria dla lalek (jak też wszelkie inne zabawki dla naszych pociech), aby były dostosowane do ich wieku i spełniały normy bezpieczeństwa, bo zabawa zabawą, kolory, wygląd, kształt zabawek jest ważny, jednak bezspornie zabawki muszą nie stanowić żadnego zagrożenia.