Producenci elementów do łazienki proponują nam tak wiele interesujących przedmiotów, iż z pewnością z łatwością uda nam się wykonać łazienkę świetnie po naszej myśli, taką która będzie spełniała wszelkie nasze wymogi oraz równocześnie także taką, która będzie się znacznie wyróżniała od wszystkich łazienek, jakie poznaliśmy do tej chwili. Wystarczy wyłącznie, iż odpowiednio poszukamy, a co ważne ma okazję się okazać, iż cena jaką przekażemy na taką łazienkę wcale nie będzie wyższa niż gdybyśmy używali z takich normalnych pomysłów jak pozostali.

Grzejnik w łazience to podstawa

Grzejniki łazienkowe z grzałką elektryczną

Autor: INSTAL-PROJEKT
Źródło: INSTAL-PROJEKT
Grzejnik w łazience jest szczególnie ważny, gdyż po pierwsze powinien on nam oferować ciepło, tak byśmy nie zamarzli gdy po kąpieli wychodzimy spod prysznica lub z wanny, a z drugiej strony musi nam również oferować okazję błyskawicznego wysuszenia ręczników, tak aby były suche nawet kiedy po niedługim czasie znów będziemy chcieli ich wykorzystać. I właśnie dlatego najlepiej jeżeli zadecydujemy się na grzejnik pionowy Gorgiel Gerona Ag V50 1800×320 (link do strony). Piękny, gustowny, a jednocześnie także świetnie spełni swoje dwie podstawowe funkcje z czego na pewno będziemy na prawdę usatysfakcjonowani.

Podłoga w łazience to niekoniecznie muszą być płytki

łazienka

Autor: DLH Poland
Źródło: DLH Poland
Tak się złożyło, że w łazienkach dominują płytki, gdyż nic im się nie stanie od wilgoci, ponieważ możemy je zachlapać, bo szybko je przetrzeć.

Podobał Ci się ten post? Jeśli tak, zgłąb użyteczne tematy, które z inspiracją opisaliśmy w najnowszym artykule.

Mimo wszystko jak się okazuje obecnie oferowane nam są deski Shipdeck Laguna UR1205 , które z zainteresowaniem mogą być również zakładane w łazience, a dzięki temu, iż są złączane za pomocą specjalnego, przezroczystego silikonu, możemy być przekonani, iż nawet trochę wody nie będzie w stanie się pod nie dostać. A jeżeli będziemy chcieli takie identyczne deski do pokoju, to nie będzie z tym żadnego kłopotu, a co więcej, wtenczas nie będziemy wykorzystywali żadnego silikonu, ani kleju, zwyczajnie deski będą ze sobą ściskane.

Zróbmy coś niespodziewanego

Bez wątpienia nasza łazienka prezentująca na podłodze deski zamiast płytek będzie cieszyła się dużym powodzeniem przyjaciół, choć z pewnością na początku będą zadziwieni naszym pomysłem oraz samym faktem, że takie coś jest możliwe. Warto przeanalizować takowy pomysł i robić coś innego, niż tradycyjnie się przyjęło.