Na jakość pracy komputera wpływa mnóstwo czynników także wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Jedną ze spraw, o jakie należy zadbać w czasie zakupienia komputera jest na przykład zatroszczenie się o dobrą obudowę. Podejmowanie ogromu mniej lub bardziej znaczących wyborów co do kupna najlepszej obudowy pochłania w dzisiejszych czasach wartościowy czas, który wielu osobom ucieka ogromnie ekspresowo.

komputer

Autor: born1945
Źródło: http://www.flickr.com
Kwestia obudowy jest dla poprawnego funkcjonowania komputera niezwykle ważna, dlatego lepiej najczęściej jej nie lekceważyć. Istotnie sporo rzecz jasna zależy tutaj od specyficznych wymogów,jak i od przyzwyczajeń klienta i tego do czego używa on komputer. Ta ostatnia sprawa może być niekiedy rozstrzygająca jeśli idzie o zakup obudowy. Odrębna będzie bowiem najlepsza dla internautów, a inna dla osób, jakie używają komputer w swoim biurze. Pewna wiedza w tym zakresie może wysoce ułatwić proces decyzyjny i pomóc dowiedzieć się, jakie zalety posiada choćby obudowa BitFenix Colossus Venom.

Obudowa BitFenix Colossus Venom (BFC-CLS-600-KKLG1-RP) o rodzaju full tower jest w całości kompatybilna z płytami głównymi rodzaju ATX, m-ATX, E-ATX oraz Mini-ITX. Zaopatrzona w 5 wnęk zewnętrznych o rozmiarze 5.25 cala, posiada dodatkowo osiem slotów rozszerzeń oraz dwa złącza (złącza meblowe) USB 2.0, dwa złącza USB 3.0 na przednim panelu. Ponadto urządzenie ma wejście słuchawkowe oraz mikrofonowe, a również Seata i oświetlenie LED. Jest to niesłychanie przyszłościowa obudowa z futurystycznym designem (więcej: Obudowa Thermaltake LEVEL10 GTS Snow Edition (VO30006N2N)), która bezsprzecznie spodoba się osobą zainteresowanym nowymi technologiami. Obudowa Cooler Master Elite 330U (RC- 330U-KWN1-BK) z kolei to niezawodne oraz niezmiernie wydajne rozwiązanie, dla większości podstawowych systemów PC. Posiada ona relatywnie niedrogi zasilacz z Seri Elite, zdolny podołać wysokiemu zapotrzebowaniu na energię elektryczną. Kompletna obudowa jest zrobiona z wysokiej jakości elementów. Jest dedykowana szczegółowo tym użytkownikom, którzy cenią sobie wielką wydajność połączoną z troską o środowisko naturalne. Osiąga wydajność bliską siedemdziesięciu procent w chwili jej typowego obciążenia.

Jeśli prezentowany tekst jest dla Ciebie interesujący, nie wahaj się i sprawdź szczegóły tutaj sofy skórzane – przeczytasz jeszcze bardziej precyzyjne informacje.

Obudowa Thermaltake LEVEL10 GTS Snow Edition (VO30006N2N) to z kolei towar cechujący się praktycznym wyglądem, pasujący do niemalże wszelkich wnętrz. Jest to Midi Tower marki Thermaltake w pełni kompatybilna z płytami głównymi m-ATX i ATX, cechuje się siedmiomia slotami rozszerzeń, w tym portami USB 2.0 i USB 3.0 wejściem audio i mikrofonowym. Posiada wysokiej kategorii klimatyzator przedni o średnicy 200mm oraz tylni o średnicy 120 mm.W przypadku wymagań ilość wentylatorów warto zwiększyć. Do montażu samego wyposażenia nie wymaga się wykorzystania żadnych narzędzi, dzięki czemu praca przy nim jest niezmiernie łatwa. Bliźniaczym wariantem obudowy jest obudowa THERMALTAKE PC Level 10 GT Snow Edition (VN10006W2N) w kolorze biało czarnym, jaka zaspokoi tych, jakim mocno zależy na niezwykłym designie komputera.