świece

Autor: LAURASTAR
Źródło: LAURASTAR
Czasy, w których wystrój w całości decydował o charakterze wnętrza minęły bezpowrotnie. Obecnie równie dużą uwagę poświęca się zapachowi, który roztacza się w pomieszczeniu. Kwestia ta spędza sen z powiek głównie wielbicielom zwierząt oraz nałogowym palaczom.

Jednakże wbrew wszystkim zapewnieniom producentów, spora część osiągalnych produktów, które możemy kupić w większości galerii handlowych to zapachy czysto chemiczne, takie, które wytwarzają jedynie wrażenie sterylności w pomieszczeniu.Jeżeli zależy nam na przyjemnej aurze w naszym domu, a dodatkowo jesteśmy zwolennikami nietypowych dekoracji, możemy zainwestować w świeczki zapachowe. Jest to świetne rozwiązanie dla amatorów różnego rodzaju bibelotów, ponieważ świece zapachowe, oprócz swojej podstawowej funkcji są równocześnie niezwykłą ozdobą, która może uzupełnić wystrój naszego mieszkania.W ofercie dostępna jest szeroka gama zarówno zapachów jak i różnych, często nowatorskich form świec zapachowych. Producenci prześcigają się w tworzeniu coraz piękniejszych świec oraz komponowaniu egzotycznych zapachów. Z tak szerokiej oferty zapachów i kształtów każdy wybierze coś dla siebie. Ludzie nastrojowi z pewnością docenią świece, które umieszcza się w naczyniu z wodą, natomiast minimaliści powinni być zainteresowani nowoczesnymi świeczkami z wbudowanymi diodami LED. Tak szeroki asortyment utrudnia dokonanie wyboru ale i na to jest sposób. Możemy wybrać świeczki zapachowe w rożnych wariantach zapachowych a zapalanie poszczególnych świec uzależniać od swojego humoru. W ten sposób nie ryzykujemy „bólu głowy” związanego z przymusem wyboru.

Gama produktów zapachowych nie kończy się wyłącznie na świecach.

Nie czekaj, tylko poczytaj więcej sklep z pościelą na ten temat – informacje okażą się z pewnością bardzo wciągające, więc kliknij tutaj i zobacz więcej.

Do wyboru mamy również saszetki zapachowe, świetnie nadające się do odświeżania powietrza w rożnego rodzaju szufladach. Jest to gadżet szczególnie przydatny dla osób, które dysponują szeroką garderobą i po otwarciu szuflady chciałyby czuć przyjemny aromat, który niekoniecznie będzie przypominał zapach proszku do prania.

Równie ciekawą opcją jest cieszący się coraz większą popularnością wosk zapachowy. Produkt ten jest dostępny w formie niedużych krążków i wymaga dodatkowo użycia specjalnego kominka, jednak tą niedogodność w pełni rekompensuje jego intensywny i trwały aromat.

Oprócz produktów zapachowych na rynku dostępna jest szeroka gama dodatków, takich jak przywołany wyżej kominek do wosku czy wręcz niezbędne podstawki pod świeczki. Te drugie są szczególnie ważnym dodatkiem ze względu na pełnione funkcje. Z jednej strony chronią meble przed roztopionym woskiem, z drugiej – są ciekawym elementem ozdobnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *