To w jaki sposób aranżujemy swój dom oddziałuje później na sporą część całego naszego życia! W końcu ciężko nie popaść w stany depresyjne jeżeli wchodząc do domu będziemy widzieli wyłącznie bardzo zaniedbane wnętrza…

Salon

Autor: PoshSurfside.com
Źródło: http://www.flickr.com

Głównie poruszymy teraz temat zasłon, które bądź co bądź zwykły odgrywać bardzo dużą rolę. Zwróćmy uwagę, że gustowne zasłony do sypialni , pokoju dziennego czy kuchni niejako są w stanie zmienić wnętrza całego pomieszczenia! Często na niestety nie doceniamy zasłon, ale to się bardzo szybko niejako odmienia. Niby dlaczego w ogóle kwestia zasłon to zagadnienie, które tak naprawdę jest godne przygotowania tekstu? Cóż, bardzo wielu zalet to nie można takowym odmówić.

Doceniajmy zwłaszcza ich nieprzeciętną urodę. Nawet koszmarne pomieszczenie będzie ładniej prezentować się jeśli zakupimy fajne zasłony. Trzeba również docenić to, że jeśli zasłony ( zobacz na karnisz elektryczny) są długie, po prostu będziemy mogli chronić się przed słońcem –

Pokój gościnny

Autor: Karen
Źródło: http://www.flickr.com

tzn. chodzi o to, iż zwłaszcza sypialnia to miejsce, w którym słońce nie we wszystkich przypadkach jest wskazane. Na ten przykład – pragniemy pospać dłużej, odespać cały tydzień pracy, to taka zasłona będzie wspaniała.

Doceniać również trzeba to, że jakby nie patrzeć przebywanie w eleganckich wnętrzach, które do tego są naprawdę komfortowe sprawia, iż pod niektórymi kwestiami będziemy mieli możliwość dużo lepiej poczuć się w swoim domostwie. Pamiętajmy, iż generalnie realia są takie, że jeśli człowiek ma dobre warunki życiowe, a zasłony do kuchni albo salonu w znacznym stopniu powiększają satysfakcję z całego życia.

Z początku zostało napisane o niewłaściwym wpływie słabo zaaranżowanych wnętrza mieszkania na psychikę człowieka, rozumowanie, podejście do rzeczywistości. To nie jest wielka przesada, ponieważ w istocie wiele od zasłon, ogólnie standardu zaaranżowania wnętrz może zależeć. Nie zapomnijmy o tym.

Zapamiętać trzeba, że nierzadko niby kupujemy wedle własnego mniemania ładne zasłony, lecz obiektywnie są one kiczowate, do tego wielce niekorzystnie zostały dobrane jeśli weźmie się pod uwagę kolory. Jednakowoż akurat o kolorach to wspomnimy innym razem.