Furby – zabawka, którą kochają wszystkie dzieciaki

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
Czasy, w których dzieci musiały się bawić patykami występującymi w roli karabinu czy szpady, jako że w polskich sklepach nie było zabawek, dawno minęły. Teraz sklepowe półki uginają się od produktów przeznaczonych dla najmłodszych, a co jakiś czas, któraś z zabawek zyskuje wyjątkową popularność i staje się marzeniem każdego dziecka. Nie inaczej jest z maskotkami furby.

furby

Autor: Richard Elzey
Źródło: http://www.flickr.com
To interaktywna zabawka, jaka ma formę sympatycznego stworka. Występuje w różnych wersjach kolorystycznych. Co ciekawe, to dziecko może samodzielnie zaprojektować zabawkę, jaka mu w istocie odpowiada. Wystarczy, że wybierze stosowny kolor futerka i oczy.

Ciekawisz się owym zagadnieniem? Przeczytaj zatem dalej (http://pischool.pl/podstrona/24/) o tym wątku w następnym tekście, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Myślimy, że Ci się podoba.

Taka personalizacja jest faktycznie interesującym pomysłem oraz poza tym uatrakcyjnia zabawkę (modne furby na Furby jest w stanie okazywać emocje, jak na przykład radość bądź smutek, tym sposobem staje się zabawką, która może być również przyjacielem dla dzieci. Maluch ma też ogromny wpływ na kształtowanie osobowości zabawki, która jest zależna od tego, w jaki sposób się ją traktuję. Zabawka odróżnia przekazywane jej słowa – oczywiście, należy mówić relatywnie wolno oraz przede wszystkim – wyraźnie.

Przedstawiana tu kwestia jest dla Ciebie godna uwagi? Jeżeli tak, to wejdź do serwisu (http://profill.com.pl/programy-b2b), który publikuje pokrewne zagadnienia.

furby

Autor: Ed and Eddie
Źródło: http://www.flickr.com
Producent zadbał też o aplikację, która daje możliwość na opiekę nad Furby. Jest ona przeznaczona na dwa systemy operacyjne – IOS i popularny Android. Zabawka może być dla dziecka ciekawą alternatywą i odpowiednikiem rzeczywistego zwierzęcia, na którego posiadanie rodzice nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić. Jest to także interesujący trening przed posiadaniem psa lub kota, ponieważ dziecko musi się troszczyć się o maskotkę, bawić się z nią i okazywać jej zainteresowanie. Dla rodzica jest to odpowiednie pole do obserwacji zachowania swojej pociechy. Na bazie jego interakcji z Furby można podjąć ostateczną decyzję, czy maluch jest już gotowy na posiadanie zwierzęcia.
Furby to zabawka dobra tak samo dla chłopców, jak i dziewczynek. Bawić się nią mogą szczególnie dzieci nieco starsze, jakie umieją mówić, gdyż wyłącznie w takiej sytuacji będą umiały całkowicie wykorzystać jej możliwości (tamta strona na Zabawka jest dziś bez problemu dostępna w polskich sklepach, toteż z pewnością nie będzie się miało żadnych problemów z jej zakupem. Podobne zabawki interaktywne charakteryzują się sporym zainteresowaniem, ponieważ dają o wiele więcej możliwości niż normalne produkty dziecięce.