Kto ma kota, ten ma szczęście

Kategorie Na świecie
Parę stuleci wstecz hodowanie kotów było ryzykowne. Najbardziej zagrożone były kobiety, posiadaczki czarnych kotów, ponieważ mogły zostać oskarżone o bycie wiedźmą i zginąć na płonącym stosie. Na szczęście religia nie ma już ważnej roli w społeczeństwie i dziś można trzymać koty bez ryzyka spłonięcia.

kot

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Badania naukowe wykazały, że posiadania kota w domu posiada mnóstwo pozytywnych następstw.

Jeżeli nadal ciekawi Cię to zagadnienie, to odwiedź stronę internetową (https://acana.com.pl/karma/w-trosce-o-psi-usmiech/) a tutaj z pewnością znajdziesz dużo informacji na ten temat.

Pieszczenie kocura może znacznie zmniejszyć ciśnienie i złagodzić zdenerwowanie. Dzieci, które wychowują się z kotami, uczą się prawidłowego traktowania zwierząt oraz dobrych przyzwyczajeń.

Hodowla kotów to inna rzecz. Tak samo jak w sytuacji psów, koty też dzieli się na różnorakie rasy. Wielu rodaków robi biznes, hodując te puszyste zwierzaki i sprzedając je po wysokich cenach. Jest to kuriozalna rzecz, ponieważ traktuje się je jak artykuły, które nabierają wartości.

A przecież zwyczajny kot wzięty ze schroniska uszczęśliwi nas podobną miłością, co szlachetna kicia z rodowodem. Oprócz tego da się dostrzec, że zwykłe dachowce są często sporo ładniejsze, niż wychuchane hodowlane mruczki. Jeśli jednak interesuje cię zakup rasowca, zagadnij sprzedawcę, czy przy zakupie otrzymasz taki dodatek, jak wyprawka dla kota, która zawiera karmy oraz akcesoria.

Koty są bardzo popularne w cyberprzestrzeni. Dzień w dzień internauci wrzucają tysiące zdjeć i filmików, w których pokazują zachowania swoich pociech. W cyberprzestrzeni można odszukać także praktyczne witryny, takie jak blog o kotach.

Na internetowych dziennikach właścicieli kotów można poznać mnóstwo ciekawych rzeczy, a także opisać swoje opinie i poprosić o pomoc.

Kusi Cię, aby zostawić szczerą opinię pod przeczytanym artykułem? Pamiętaj, że każdy komentarz spod linku (http://www.zielonalapka.com/pl/c/pulapki-na-golebie/109) będzie przez nas przeczytany z przyjemnością.

Jeśli jesteś internautą i chcesz pisać o swoich ulubieńcach, możesz samodzielnie stworzyć blog o kotach. Teraz wykreowanie bloga jest proste i darmowe, generalnie każdy może w chwilę odpalić blog o kotach i informować internautów o swoim kocie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *